Бойлер 80 л. Gorenje GBF 80 T/V9
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 23022
 

Опис Бойлер 80 л. Gorenje GBF 80 T/V9

Моделі GB стали результатом багаторічних розробок і використання сучасних технологій. Оригінальне технічне рішення відносно нагрівального елементу забезпечує надійне функціонування і простоту в обслуговуванні.

Нагрівальні елементи вставлені в трубчастий сланець, який виготовлений із сталі і покритий емаллю для захисту від корозії. В порівнянні з традиційними нагрівальними елементами "сухий" нагрівальний елемент має ряд істотних переваг.

Переваги "сухого" Тэна :

Нагрівальні елементи не контактують з водою

Фланець об'єднує 2 нагрівальні елементи, паралельно підключених до електромережі, для забезпечення більшої надійності при використанні (якщо один елемент вийде з ладу, водонагрівач працюватиме на 50% від загальної потужності)

Зменшується утворення винищити на нагрівальному елементі. Під час проведення профілактичних робіт чищення нагрівального елементу вимагається в мінімум зусиль і часу

Внутрішня поверхня повністю покрита емаллю (ніяких непокритих поверхонь порівняно з моделями із звичайним нагрівальними елементами). Таким чином, навантаження на магнієвий анод зменшується, а термін його служби збільшується.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТЕПЛОДВІР - котли тривалого горіння, бойлери, системи опалення
(основний офіс)

Україна, Київська, Новосілки, Васильківська, будинок 69
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create