Филльтр зворотного осмосу Waterton RO 5

Филльтр зворотного осмосу Waterton RO 5
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 132071821
 

Опис Филльтр зворотного осмосу Waterton RO 5

П'ятиступінчасті мембранні установки зворотного осмосу очищення води серії RO 5 призначені для очищення і доочистки води з горводопровода або будь-якого іншого джерела методом зворотного осмосу до рівня питної води високої якості. Продуктивність систем - до 190 л / добу. Система доочистки може застосовуватися, як самостійно, так і в якості останнього ступеня у складі системи водопідготовки.Склад системи :1 рівень (механічне очищення) Картрідж попереднього механічного очищення (вспененый поліпропілен - PD 5) 5 мкм. виконує функцію захисту обратноосмотическая мембрани від механічних часток (піску, окалини, іржі і суспензій).

2 рівень (обробка води активованим вугіллям) Вугільний картрідж GAC 10, встановлений для захисту мембрани від вільного хлору і видалення органічних сполук і мікроорганізмів.

3 рівень (обробка води активованим вугіллям) Другий вугільний картрідж GAC 10 встановлюється для доочистки води, що подається надалі на мембрану, від залишків органічних домішок, хлорорганічних сполук і мікроорганізмів.

4 рівень (основне очищення) Основний елемент очищення води - обратноосмотическая мембрана продуктивністю 190 л / добу. Потік води, що подається на мембрану, ділиться на пермеат (очищену знесолена воду) і концентраті (вода, що містить солі і інші домішки). Пермеат накопичується в гідропневматичного бака, а концентрат скидається в дренаж. Накопичувальний бак загальною місткістю 12 літрів накопичує резерв очищеної води для забезпечення комфортного водозабору.

5 рівень (фінішна обробка активованим вугіллям) Проточний In - Line картрідж з гранульованим активованим вугіллям з кокосової шкаралупи встановлюється між накопичувальним баком і водорозбірних кранів. Призначений для поліпшення органолептичних показників води, що видається на вживання.У комплекті:фільтр зворотного осмосу з насосом у зборі
комплект підключень до водопроводу і каналізації
накопичувальний гідроакумуляторний бак на 10 л чищенням води
кран чистої води (встановлюється на митті)
трубки для підключення осмосу до водопроводу і каналізації

Терміни заміни картріджів і мембрани

Змінні картріджи, що фільтрують елементи, і мембрани міняються залежно від якості і кількості минулої води. Якщо брати водопровід Києва, то терміни заміни варіюються також ще залежно від району. Наприклад: Печерськ старий район і трубопровід давно не мінявся, тому можливе швидке забруднення картріджів, особливо при включенні води після усунення аварії на лінії службою водоканалу. Про терміни заміни можна сказати устредненно.картріджи попереднього очищення (нижній ряд) 1, 2, 3 ступені - 1 раз в 4-6 місяців
мембрана 4 ступінь - 1 раз в 2-3 роки (залежить також від частоти заміни картріджів 1, 2, 3 ступені)
постфільтр вугільний 5 ступінь - 1 раз в 1-2 роки Гарантія 12 місяців.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТЕПЛОДВІР - котли тривалого горіння, бойлери, системи опалення
(основний офіс)

Україна, Київська, Новосілки, Васильківська, будинок 69
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create