Водонагрівачі Atlantic: комфортний мікроклімат у вашому домі

Сьогодні актуальним питанням для кожного господаря стає забезпечення сталого постачання оселі гарячою водою. Ця необхідність виникає на ряду із потребою в облаштуванні автономної системи опалення. Насправді, бажання зекономити — не головна причина. Гаряча вода нині є необхідністю не тільки для жителів міст, а й для мешканців сільської місцевості. Вона стала обов’язковою умовою нашого комфорту. Саме тому в багатьох сучасних житлових приміщеннях встановлюють електричні водонагрівачі Atlantic. Чим вони заслужили такий успіх? Розглянемо детальніше!

Головний фактор, який формує відчуття довіри у населення, — це широкомасштабне виробництво: 17 заводів, 8 філіалів у всьому світі, відкриття в Україні «Укратлантик». І це все — французький концерн Groupe Atlantic, який невпинно рухається у розвиваючому напрямку, розробляючи та впроваджуючи новітні технології. На нові дослідження група виділяє як мінімум 2, 5% від чистого прибутку.

Сучасні технології, європейські комплектуючі, висококваліфіковані спеціалісти, автоматизація ліній виробництва, жорсткий контроль над процесом виготовлення — цими словами мало кого можна сьогодні здивувати. Людина, яка живе в інформаційну добу, реагує і довіряє лише фактам, а не загальним означенням. Кожна серія бойлерів Аtlantic має свої конкретні особливості і переваги, їх не можна приписати до водонагрівачів інших брендів, адже ці властивості унікальні. Це автоматично робить кожну із моделей ефективною і вигідною для її власника.

Серія Atlantic ACI, наприклад, захищена від корозії «сухим» ТЕНом, який не контактує з водою завдяки керамічному покриттю, а також стеклокерамічною оболонкою бака товщиною в 200 мкм. Atlantic PC — дуже компактні бойлери, які завдяки невеликому об’єму швидко нагрівають воду і не створюють при цьому великих навантажень на електромережу. Steatite моделі оснащені стеатітовим ТЕНом, який кріпиться до конструкції водонагрівача під кутом в 12 градусів, що дозволяє рівномірно та швидко прогрівати воду навіть у горизонтальному положенні! Atlantic O’Pro — найновіші моделі, у які успішно впроваджена антикорозійна технологія 2012 року. Саме використання магнієвого аноду збільшило захист усього бойлера (не тільки ТЕНа, а й бака) від корозії, а його хімічний вплив було усунуто за допомогою створення опору в 580 Ом.

Об’єднані одним брендом і однією метою, усі конструкції моделей мають спільні характеристики:

- об’єм водонагрівача варіюється від 10 до 500 літрів;

- електроводонагрівачі накопичувального типу мають зовнішні терморегулятори;

- «термос»-конструкція: між двома сталевими баками присутній шар з поліуретану, який надає бойлеру теплоізоляційних властивостей;

- не призначені для встановлення на промислових виробництвах, проте електронагрівачі Atlantic чудово служать у приватному будинку, квартирі, заміському котеджі та офісі;

- дизайн більшості моделей дозволяє розміщувати їх у вузьких нішах;

- оснащені елементами, які попереджують перегрів приладу (капілярний термостат та запобіжний клапан);

- робочий бак покритий міцною оболонкою з титану і кольбату, які гарантують гігієнічність та антибактеріальність покриття;

- в сукупності з усіма характеристиками надійності та захисту може бути встановлений у приміщеннях з високою вологістю;

- гарантія на електрику водонагрівача — 2 роки, а на водяний бак — 7;

- стильний зовнішній вигляд та можливість розміщення бака в горизонтальному положенні, а також багато інших технічних показників.

Якісний і надійний, довговічний та безпечний, ефективний та вигідний... Де замовити? Купити бойлер Atlantic можна прямо зараз на сайті компанії «Теплодвір»!

Ми піклуємося про тепло у вашому домі: створюйте комфортний мікроклімат для всієї сім’ї разом з нами!