Твердопаливні котли Kronas: європейський рівень опалення від українського виробника

Сміливо можна сказати, що кожен із українців мріє про європейський рівень опалення: доступні пристрої та сировину, оптимальні тарифи, ефективний та екологічно чистий обігрів, професійний рівень обслуговування, про вигоду, а не суцільні збитки! На сьогодні таким запитам цільової аудиторії відповідають твердопаливні котли Kronas, про які ми детальніше поговоримо.

Kronas — це результат спільної співпраці, злиття у єдиній виробничій базі українського і польського досвіду, адаптація європейських стандартів створення опалювальної техніки до наших реалій та особливостей клімату. Ще до початку запуску виробництва над моделями агрегатів «чаклують» досвідчені та висококваліфіковані спеціалісти у галузі теплоенергетики. Вони створюють проекти, які «підганяють» під вимоги та можливості технологічного обладнання. Надалі «ескіз» переходить до рук інженерів-конструкторів, які забезпечують точність кожної деталі під час випуску продукції. Вони ж встановлюють жорсткий контроль над процесом збору. Взаємодія виробничих ланок в результаті дозволяє досягнути найбільшої якості готового опалювального пристрою.

Щодо матеріалів, то метал для виробництва закупляють у вітчизняних виробників, а електроніку отримують тільки від європейських джерел постачання. Розкрій металу, від точності якого залежить термін служби агрегату, виконується на комплексі з плазменним типом різання. В кінці готовий пристрій піддається випробуванням (зазвичай, вони вдвічі перевищують робочу нагрузку котла).

В залежності від потужності котла, він може якісно обігріти приміщення площею від 50 до 1000 кв. м. Як паливо використовують усі види твердої сировини: натуральна деревина (дрова, щіпки, відходи від деревообробки), кам’яне і буре вугілля, торфяні брикети, пелети та ін. Ефективне спалювання досягається лише за умови 50% вологості палива, а також залежить від його виду і якості. Ці ж показники впливають і на ККД, який для котлів Kronas складає 82%! Робота опалювального приладу може тривати від 6 до 48 годин.

Котли на твердому паливі українсько-польського виробництва — це найкраща альтернатива газовим та електричним котлам. Великий модельний ряд, доступність палива, легкість в монтажі та користуванні, ефективність, економність та екологічність — це тільки невелика кількість переваг, за які котли Kronas вибирає населення. Цікаво, що великий діапазон потужності дозволяє застосовувати ці опалювальні пристрої для будь-яких приміщень: житлових, громадських, промислових.

Конструкція котла дуже зручна для швидкого завантаження твердого палива: через широкі дверцята «проходить» сировина будь-якого розміру. Далі до етапу горіння підключаються такі комплектуючі, як автоматизований контролер та вентилятор. Вони покликані регулювати та підтримувати температуру всередині теплообмінника. Дим від процесу згоряння не потрапляє в квартиру, так само ви можете не боятися, що якась із жаринок випаде на підлогу та спричинить пожежу — таке точно не трапиться!

Отже, більшість українців надають перевагу українсько-польським котлам Kronas, а чому вам варто його обрати:

- якісна конструкція, яка забезпечує зручне користування приладом впродовж довгих років (більше 20 років!);

- оптимальна ціна: оскільки сам прилад розроблявся відповідно до потреб і особливостей населення нашої країни, то і вартість його дорівнює можливостям бюджету;

- автоматизоване керування процесом горіння;

- універсальність: використання різних видів твердого палива;

- висока ефективність — ККД до 82%!

Тепло в будь-якому приміщенні — важлива складова комфортної життєдіяльності людини. Потурбуйся про якісне забезпечення теплоенергією — обирай опалювальні пристрої Kronas на нашому сайті!